KONST / Litografier / Litografi 9467145
nr 946 7145
Litografi
Linköping domkyrka, signerad, 50-tal, 25/175, motivet: 29 x 58
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:27:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)